Susisiekimo komunikacijos

Daugiau nei 10 metų specializuojamės susisiekimo komunikacijų srityje ir esame įgiję daug patirties atliekant įvairaus masto žemės, kelių tiesimo, stovėjimo aikštelių įrengimo, aplinkos tvarkymo darbus.

Žemės darbai yra gana plati sąvoka į kurią patenka: grunto kasimas ekskavatoriais, grunto atvežimas-išvežimas iš statybų aikštelės, grunto lyginimo ir sutankinimo darbai, tvenkinių kasimas, sklypo reljefo formavimas, geležinkelių ir kelių sankasų įrengimas ir t.t.

Kartu su žemės darbais kompleksiškai vykdome smėlio/žvyro, dolomito skaldos pagrindų įrengimo, gatvės/vejos bortų montavimo, trinkelių ar asfalto dangos klojimo, kitus aplinkos tvarkymo darbus.

Esant poreikiui galime pasiūlyti pavienės statybinės technikos, savivarčių nuomą.

Kvalifikuotas personalas, ilgametė patirtis bei didelis savivarčių ir našios žemės darbų technikos parkas garantuoja greitą ir kokybišką rezultatą.

Įmonės statybos projektų vadovai patars ir atsakys į rūpimus klausimus, paruoš Jums pasiūlymą pagal pateiktą projektą.

Kontaktinis asmuo

Eimantas Jakimavicius

Eimantas Jakimavičius
Projektų vadovas

Statybos projektų klausimai

  Parašykite mums

  Vardas*
  El. paštas*
  Jūsų telefonas
  Įmonės pavadinimas
  Jūsų žinutė*
  Atsiliepimai
  • “Tai patikima, kokybiškai ir laiku darbus atliekanti kompanija, siūlanti patrauklias kainas. Patyrę specialistai, malonus bendravimas, lankstumas ir greitas problemų sprendimas.”
   Egidijus Vasiliauskas – UAB “Elitus” direktorius
  • “Darbo kokybės užtikrinimas bei profesionalumas, tai savybės, padėjusios pasiekti užsibrėžtų tikslų dirbant drauge. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti patikimą partnerį - UAB AR10”
   Valdas Velička – UAB “Primekss grindys” projektų vadovas
  • “Ilgametis bendradarbiavimas su UAB “AR10” parodė jų komandos patikimumą. Profesionalus vairuotojų kolektyvas ir susikalbėjimas su vadovaujančiais asmenimis leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus. Džiaugiuosi, kad turiu partnerį kuris niekada nepaves.”
   Mindaugas Pileckas - AB “Dolomitas” komercijos vadybininkas
  Stambiausi užsakovai