Inžineriniai tiklai

Lauko inžinerinių tinklų ir susisiekimo komunikacijų statybos darbų frontai labai dažnai persidengia. Šiuos darbus patikėjus vienam rangovui išvengiama problemų: pasikartojančių kasimo darbų, geresnis darbų planavimas ir statybos tempai, aiškesnės atsakomybės ribos ir paprastesnis projekto koordinavimas užsakovui.

Lauko tinklų statybos kryptį paskatino patys užsakovai norėdami gauti viską iš vienų rankų. Šiai dienai vykdome lauko vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų, drenažo tinklų įrengimo bei senų komunikacijų renovacijos darbus.   

Įrengta ne viena užtvanka, kurios šiandien tarnauja žuvivaisos ir rekreacijos tikslais. Teikiame kitų hidrotechninių statinių statybos, tvenkinių kasimo paslaugas.  

Įmonės statybos projektų vadovai patars ir atsakys į rūpimus klausimus, paruoš Jums pasiūlymą pagal pateiktą projektą.

Kontaktinis asmuo

Eimantas Jakimavicius

Eimantas Jakimavičius
Projektų vadovas

Statybos projektų klausimai
Atsiliepimai
  • “Tai patikima, kokybiškai ir laiku darbus atliekanti kompanija, siūlanti patrauklias kainas. Patyrę specialistai, malonus bendravimas, lankstumas ir greitas problemų sprendimas.”
    Egidijus Vasiliauskas – UAB “Elitus” direktorius
  • “Darbo kokybės užtikrinimas bei profesionalumas, tai savybės, padėjusios pasiekti užsibrėžtų tikslų dirbant drauge. Džiaugiamės galėdami rekomenduoti patikimą partnerį - UAB AR10”
    Valdas Velička – UAB “Primekss grindys” projektų vadovas
  • “Ilgametis bendradarbiavimas su UAB “AR10” parodė jų komandos patikimumą. Profesionalus vairuotojų kolektyvas ir susikalbėjimas su vadovaujančiais asmenimis leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus. Džiaugiuosi, kad turiu partnerį kuris niekada nepaves.”
    Mindaugas Pileckas - AB “Dolomitas” komercijos vadybininkas
Stambiausi užsakovai