Juodžemis

Įmonė prekiauja juodžemiu ir kitomis mineralinėmis medžiagomis: smėliu, žvyru, dolomitine skalda, gruntu. Prekyba vykdome iš įmonės sandėlio Šiaulių mieste arba pristatome tiesiai į užsakovų objektus Šiaulių apskrityje. Dirvožemis yra atitinkamai apdirbtas, permaišytas su durpe ir išsijotas, todėl su juo lengva dirbti – puikiai tinka vejų, gėlynų įrengimui, kitiems apželdinimo darbams.

Juodžemio kaina priklauso nuo pristatymo atstumo ir yra skaičiuojama kiekvienam atvejui individualiai. Nuolatiniams klientams ir didesniems užsakymams taikoma speciali kainodara, o pasirašius bendradarbiavimo sutartį, siūlomos patrauklios atsiskaitymo sąlygos.

Susisiekite su įmonės vadybininku, kuris atsakys į Jūsų klausimus, patars bei pateiks komercinį pasiūlymą konkrečiam atvejui.

Kontaktinis asmuo

Edgaras Norkus
Vadybininkas

Birių medžiagų užsakymai, transporto ir technikos nuoma

  Parašykite mums

  Vardas*
  El. paštas*
  Jūsų telefonas
  Įmonės pavadinimas
  Jūsų žinutė*

  Mūsų privalumai

  Operatyvumas

  Valdome vieną didžiausių savivarčių transporto parkų Šiaulių regione todėl užtikriname, kad Jūsų užsakymas bus pristatytas Jums reikalingais terminais.


  Kaina ir atsiskaitymo sąlygos

  Pagrindiniai birių medžiagų užsakymai yra vykdomi iš pačios įmonės smėlio-žvyro karjerų, todėl galime pasiūlyti konkurencingas kainas ir atsiskaitymo sąlygas.


  Vienalytė produkcija

  Įmonės karjeruose parduodamos produkcijos vienalytiškumui užtikrinti, jos kokybiniai parametrai yra nuolat tikrinami akredituotose laboratorijose.