Apie mus

"Būti geriausiu - tai vienintelė rinka, kuri niekada nebūna perpildyta"
Montazze
Veiklą pradėjusi 2003 m. kaip transporto kompanija, šiandien UAB „AR10” yra gerai žinoma statybos, stambios žemės darbų technikos, savivarčių nuomos ir inertinių medžiagų (smėlio, žvyro, skaldos…) prekybos įmonė. Ilgametė patirtis, aukšta kvalifikacija ir lankstūs vadybos metodai užsakovams garantuoja laiku suteiktas aukščiausios kokybės paslaugas, o mums – augantį partnerių ir draugų ratą.

Stambiausi užsakovai

  • "Ilgametis bendradarbiavimas su UAB “AR10” parodė jų komandos patikimumą. Profesionalus vairuotojų kolektyvas ir susikalbėjimas su vadovaujančiais asmenimis leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus. Džiaugiuosi, kad turiu partnerį kuris niekada nepaves."
    Mindaugas Pileckas - AB “Dolomitas” komercijos vadybininkas
  • "Darbo kokybės užtikrinimas bei profesionalumas, tai savybės padėjusios pasiekti bendrai užsibrėžtų tikslų dirbant drauge. Džiaugiames galėdami rekomenduoti patikimą partnerį - UAB AR10"
    Valdas Velička – UAB “Primekss grindys” projektų vadovas
  • "Tai patikima, kokybiškai ir laiku darbus atliekanti kompanija, siūlanti patrauklias kainas. Patyrę specialistai, malonus bendravimas, lankstumas ir greitas problemų sprendimas."
    Egidijus Vasiliauskas – UAB “Elitus” direktorius

Statyba

"Kokybė reiškia viską daryti taip, kaip reikia, net kai niekas tavęs nestebi"
Henry Ford
Įmonės statybinė veikla orientuota į didelio masto žemės darbus, kelių ir geležinkelių statybą, lauko dangas ir gerbūvį. Turėdami didelį savivarčių, statybinės technikos parką ir kvalifikuotą komandą, galime operatyviai reaguoti ir laiku įvykdyti net pačius didžiausius užsakymus. Laiku ir kokybiškai atliekami darbai kuria ilgalaikę partnerystę su prekybos centrų, gamybinių pastatų rangovais, infrastruktūros vystytojais…

Prekyba

"Geriausia verslo strategija - tai patenkintas klientas"
Michael LeBoeuf
UAB “AR10” yra didžiausia prekybos inertinėmis medžiagomis įmonė Šiaulių regione. Eksploatuodama savo smėlio ir žvyro karjerus bei glaudžiai bendradarbiaudama su kitais tiekėjais, įmonė geriausiomis sąlygomis siūlo smėlį, žvyrą, dolomitinę skaldą, augalinį gruntą… Šiuolaikiniai GPS logistikos ir CRM sprendimai leidžia tiksliai suplanuoti, sekti ir kontroliuoti savalaikį užsakymų vykdymą.

Nuoma

"Tu esi geras tiek, kiek yra geri žmonės, kuriuos tu samdai"
Raymond Albert Kroc
Įmonės technikos parką sudaro triašiai, keturašiai savivarčiai, puspriekabės, žemės darbų ir kelių tiesimo mašinos. Technikos našumas ir ją valdančių žmonių patirtis bei profesionalumas minimaliomis laiko ir pinigų sąnaudomis leidžia pasiekti maksimalų rezultatą. Taip kuriama vertė klientams ir jų pasitikėjimas…

Kontaktai

"Susitikimas - tai pradžia, buvimas kartu - tai progresas, darbas kartu - tai sekmė"
Henry Ford
Mantas Žiška
861570528 mantas@ar10.lt
Rimvidas Daunys
Karolis Daunys
861419999 karolis@ar10.lt
Justinas Kerėžius
Ramūnas Petkus
861419994 ramunas@ar10.lt
Eimantas Jakimavičius
Žydrūnas Lukoševičius
8616 13322 zydrunas@ar10.lt
Andrius Savickas
869906441 andrius@ar10.lt
Jolanta Ažukaitė
861800771 jolanta@ar10.lt
Gražina Dančenkienė
861606001 grazina@ar10.lt

KELETAS ĮVYKDYTŲ OBJEKTŲ

UAB „AR10″
Įmonės kodas: 145904587 PVM kodas: LT459045811
Metalistų g, 10, LT-78151, Šiauliai
Ats. sąskaita: LT 37 7300 0100 7992 3801 AB Swedbank

KELETAS ĮVYKDYTŲ OBJEKTŲ

photopopup